Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN

SENDE BİZİ UNUTMA NE OLURSUN

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?

+6
nur89
barış4ever
gül güzeli
çaça
Admin
hırçın_dalga
10 posters

Akademi Türkiye yarışmasıyla
Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Vote_lcap100%Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Vote_rcap
 100% [ 10 ]
Yalancı Yarim dizisiyle
Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Vote_lcap0%Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Şarkılarıyla
Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Vote_lcap0%Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kişiliğiyle
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 10

YazarMesaj
hırçın_dalga
yeni üye
yeni üye
hırçın_dalga

Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Empty
MesajKonu: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2007 9:34 pm

Arkadaşlar siz nasıl tanıdınız Barış'ı?
Cevaplarınızı bekliyorum...
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2007 9:36 pm

ilk olarak akademi türkiyede gördüm barısı. daha öncedende görmütüm sanırım ama final gecesi iki kisi kaldiklarinda icimden neden bilmiyorum ama barısın kazanmasini istiyorum demistim. ahh ahh vardır herseyde bihayır ne diyelim No
https://peace-akarsuuuu.yetkin-forum.com
çaça
moderatör
moderatör
çaça

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 12:19 am

onu sürmelerinn güzelillğiyle tanıdımm ne kadrda yakışıoduu hatta özendm ona sewmeme erkek gbi olmama rağmenn ertesi gnlerde bende gzme sürme çektim snra grdüm ki bana yakışmıor ona yakıştıı gbii o gülüşü, saçlarını savuruşuu çok etkiledi beniii kalbimde taht kurud snra onu ailmeden biri gbi sewdimmm ama fazla sewgi tez ayrılık getrdii ona dahada yaklaşmaya fırsat bulmuken KYBETTİM onu ama o beni ve benm gbileri kaybetmeycek ben ve benm gbiler hep barışla olacağızzz mekann cent olsunn bitanemm!!!!!!
gül güzeli
yeni üye
yeni üye
gül güzeli

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 2:51 pm

akademi türkiye yarışmasında tanıdım barışı farkıyla fark ediliyordu zaten mükemmel bir ses,mükemmel bir yorum, o sürmeli gözler ve onu bu kadar çok sevmemize sebep olan kişiliği.o nu bir adım önde tutuyordu
barış4ever
yeni üye
yeni üye
barış4ever

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 3:58 pm

ilk olarak akademi türkiyede tanıdım herkesten farklıydı mekanın cennet olsun seni çok özlediim Crying or Very sad
nur89
Azimli üye
Azimli üye
nur89

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 8:56 am

akademi türkiye de ilk olarak...
o gülen gözleriyle...
barışşşşş
yeni üye
yeni üye
barışşşşş

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 4:09 pm

akademi türkiyede tanıdım...
kemancıkız
yeni üye
yeni üye
kemancıkız

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 12:53 am

Akademi Türkiye'de tanıdım ama Yalancı Yarim olmasaydı bu kadar dikkatimi çeker miydi bilmiyorum.
http://www.barisakarsu.frbb.net
cell88
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 6:39 pm

akademi türkiyeyle tanıdım zaten orda belli ediyordu kendini canım ya
http://barisakarsu.frbb.net
barış_asya
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız?   Barış Akarsu'yu Nasıl Tanıdınız? Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 8:33 pm

barışşşşş demiş ki:
akademi türkiyede tanıdım...
http://www.hepsiciler.forummotions.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-