Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN

SENDE BİZİ UNUTMA NE OLURSUN

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz

5 posters

barıs akarsu ile hayatınızı degis tokus yaparmısınız. sizin sayenizde o yasama dönecek ama siz gideceksiniz kabulmü
ailem üzülür onları üzmek istemem
barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_lcap0%barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ben onu görmedikden sonra ne anlami var bu isin
barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_lcap0%barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
o yasasinda ne demek
barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_lcap33%barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_rcap
 33% [ 2 ]
yok beklesin bizi biz teker teker onun yanina gidelim
barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_lcap50%barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_rcap
 50% [ 3 ]
bilmem hic düsünmedim
barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_lcap17%barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Empty
MesajKonu: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 12:57 am

ben edermiydim ben zaten hazırım gitmeye ama ailem üzülür diye korkuyorm falan filan karısık bi is
https://peace-akarsuuuu.yetkin-forum.com
çaça
moderatör
moderatör
çaça

MesajKonu: Geri: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 1:07 am

hep sölüodum yne sölicm o gelsinn sizlerin arasına ben başka yerdede olsa onu sewerdimm o yzdenn ben gdeyim o gelisn ama yeterki yaşasınn Sad keşke mmkün olsa
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 2:42 am

ben o beklesin biz gidelim dedim neden cünkü bu dünyaya gelse bile bi gün yine gidecek en iyisi biz onun yanina gidelim birdaha ayrılık olmasın diye yoksa bi canın ne önemi var. hem ikinci kez barıs acısı tatdırtmayalim yıkılır bu türkiye
körebe
Azimli üye
Azimli üye
körebe

MesajKonu: Geri: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 7:02 pm

ben istemezdım acıkcası...

cunku hayatı derken tum yasamıyla bırlıkte degıstırmek oluyor...Barıs cok mutlu öldü!evet yapacakları vardı daha fakat o istedıgı gıbı yasadı...hayatın ona sundugu gıbı degıl...o benım hayatımı yasasydı belkı de mutlu olamayacaktı...o yuzden dşünmeim bile bunu...ben onun mutlu olduguna inanıyorum!
çaça
moderatör
moderatör
çaça

MesajKonu: Geri: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 11:34 pm

eğer mutluysa gelmesin zaten önmli olann onun mutluluğuu meleğim o heryerde mutlu olablr gerçiii Sad
barış4ever
yeni üye
yeni üye
barış4ever

MesajKonu: Geri: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 11:07 pm

sana katılıyorum admin bende o bizi beklesinn biz teker teker onun yanına gideim dedim
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 11:44 pm

evet arkadaslar bencede o suan cok mutlu gelmek istemez sanırım. gelmek istese bile sevdiklerini annesini babasini kardeslerini özledigi icin gelmek isterdi sanirim.
barış_asya
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz   barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 8:34 pm

biz yanına gidelimm
http://www.hepsiciler.forummotions.com

barısla hayatınızı degis tokus edermiydiniz
1 sayfadaki 1 sayfası