Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN

SENDE BİZİ UNUTMA NE OLURSUN

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"SAHTE KARARI BAŞBAKANLIK PERSONELİ HAZIRLADI"

YazarMesaj
aliavni
moderatör
moderatör
aliavni

"SAHTE KARARI BAŞBAKANLIK PERSONELİ HAZIRLADI" Empty
MesajKonu: "SAHTE KARARI BAŞBAKANLIK PERSONELİ HAZIRLADI"   "SAHTE KARARI BAŞBAKANLIK PERSONELİ HAZIRLADI" Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 3:32 pm

O GAZETECİ "BEN DE MAĞDURUM" DEDİ. İŞ BÜYÜYOR...

20.08.2007 16:23
HABERTURK.COM'un ulaştığı Flash Tv İdare Müdürü Yavuz Yılmaz "Ben de mağdurum, belgeyi Başbakanlık basın kadrosunda olduğunu söyleyen Yusuf Oktay hazırladı" dedi.

ÖZEL HABER

TMSF Başkanı Ahmet Ertürk'ün açıkladığı "Sahte fon kararı" olayı büyüyor. HABERTURK.COM'un belgeleriyle adını açıkladığı Yavuz Yılmaz şunları söyledi:

"Bana Ankara'da Başbakanlık'ta çalıştığını söyleyen Yusuf Oktay yardımcı oldu. Kendisi TMSF Başkanı Ahmet Ertürk'ün hemşehrisi. Bana 'böyle bir niyetin varsa yardımcı olurum' dedi.
'Bu işler tanıdıksız olmaz' diyerek, tamam dedim. Bana belgeyi o verdi. Atamam gecikince şüphelendim, google'dan bu şahsı aradım. Baktım, Abdullah Gül'ün Başbakanlığı döneminde Başbakanlık
Basın ve Halkla İlişkiler kadrosuna atanmış. Onu görünce inandım, belgeyi alıp Mehmet Akif Yaşin'den randevu istedim. "Bende böyle bir karar var" dedim, 'Benim bilgim yok' dedi. O zaman kandırıldığımı anladım.
Şu anda mevcut işime devam ediyorum.
http://www.barisakarsu.frbb.net

"SAHTE KARARI BAŞBAKANLIK PERSONELİ HAZIRLADI"
1 sayfadaki 1 sayfası