Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seni UnutuRMuyuZ SanmıstıN hEr dAim KalbiMizdEsiN

SENDE BİZİ UNUTMA NE OLURSUN

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C

3 posters
YazarMesaj
aliavni
moderatör
moderatör
aliavni

Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C Empty
MesajKonu: Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C   Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 3:56 pm

Sınıfım sınıfım güsel sınıfım.3senedir mükemmel bir sınıftık.Derslerde okul birincisi bizim sınıftandı.Kızların dersleri iyiydi.Erkekler yani biz çuvallıyoduk.3 sene öyle geçti.Ama unutamadığım bi sene vardı.7.sınıfın sonları.Tabi futbol turnuvaları düzenleniyordu.Okulumuzda çok fazla öğrenci vardı.6 tane 7.sınıf vardı o zaman.Her neyse futbol turnuvası düzenlenmişti.Ve biz bu turnuvadan birinci olarak çıkmıştık.Tabi ben bi gol bile atamadım o ayrı bi mesele.Çünkü kaleciydim.Sınıf öğretmenimizin yüzünü hiç güldürmemiştik.Hep yarazlık yapıyorduk.7.sınıfın sene sonu oldu karneleri alcaz tabi tören düzenlendi.Biz kupa falan aldık.Kupa sınıf öğretmenimizde kaldı.Kadını da nerdeyse sevmiyoduk he.Çok gıcıktı.Ve artık ilk okul bitti.8*C'den bana tek kalan şey çok iyi mükemmel arkadaşlarım.Arkadaştanda öte kardeşlerim ve madalyam. cheers

cheers 8*C cheers
http://www.barisakarsu.frbb.net
melodi01
Azimli üye
Azimli üye
melodi01

MesajKonu: Geri: Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C   Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 1:09 am

wayyy aliavni güzel olmus paylastigin icin bu güzel hatirayi tesekkürler
simge
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C   Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 8:08 pm

Bence de paylaştığın için çok teşekkürler. Gerçi bu arkadaşlar içinde ben var mıyım bilmem ama... Rolling Eyes
http://cakir_1903_16@hotmail.com

Uzunmustafa İ.Ö.O Düzce 8*C
1 sayfadaki 1 sayfası